ENGPL
0.00
0.00
  • G2A Pay
ENGPL
Copyright © 2016 CFX. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności | Regulamin
4  Sie

CFX napędza 30 Days to Pro

Wspólna inicjatywa Komputronika oraz Lenovo pod hasłem 30 Days to Pro weszła właśnie na kolejny poziom, a CFX zapewnia oficjalne wsparcie energetyczne dla zawodników, którzy przez 30 dni będą trenować pod okiem specjalistów w gaming house. Podczas tegorocznego Poznań Game Arena zmierzą się z profesjonalnym zespołem, podejmując ich w meczu Counter Strike: Global Offensive.

Oprócz zaopatrzenia w postaci produktów i shakerów CFX, gaming house odwiedzi także nasz główny dietetyk Jakub Mauricz, który porozmawia z graczami na temat prawidłowej i zbalansowanej diety oraz układania treningów pod kątem zdrowego trybu życia.

Dodatkowo Mauricz będzie dostępny dla wszystkich zainteresowanych podczas sesji Q&A na oficjalnym streamie, na kanale Komputronik Gaming: https://www.youtube.com/watch?v=HgaAcdKDdGY

Jeżeli nie słyszeliście o całej akcji, skrótowo prezentuje się ona następująco:

Wybrana 5 osób, która przejdzie ogólnopolskie eliminacje trafia do profesjonalnego gaming house, gdzie przez 30 dni będzie trenować, żeby stać się jak najlepszym zespołem. Gracze będą mieli zapewnione najlepsze warunki, umożliwiające grę – opiekę trenerską, wysokiej klasy sprzęt gamingowy, zajęcia przygotowawcze z zakresu psychologii sportu oraz przygotowania organizmu do wysiłku. Ostatecznie staną w szranki z profesjonalnym zespołem e-sportowym.

Dla najlepszych doświadczeń należy oglądać stronę w pionie